Zanim zaczniesz

1. Dla kogo?

 

1. Posiadamy już różne rozwiązania informatyczne, po co nam kolejne?

Offigo skupia się na optymalizowaniu procesów oraz komunikacji wewnętrznej, większość dostępnego oprogramowania skupia się w zupełnie innym obszarze (ERP) dodatkowo jest dostępne online, więc praca poza siedzibą firmy nie jest problemem.

2. Jakie są wymagania sprzętowe dla komfortowej pracy w Offigo.pl?

Brak konkretnych wymagań dla sprzętu korzystającego z Offigo, ponieważ jest to system dostępny online. Wystarczy sprawnie działająca przeglądarka internetowa taka jak Internet Explorer od wersji 9 i nowsza, Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.

3. Czy jest możliwość elastycznego dopasowania oferty gdy firma potrzebuje skorzystać tylko z części modułów?

Oczywiście, można wybrać tylko interesujące nas moduły  dodatkowo w pakiecie Firma otrzyma Moduły Struktura i Pracownicy.


2. Co to jest?

Jeden system - wiele modułów.

Wszystkie moduły uzupełniają się, są dostępne online i mają za zadanie usprawnić pracę w każdej firmie. Offigo składa się z 6 modułów: struktura i pracownicy, administracja, ankiety, urlopy, delegacje, majątek. Dowolnie dobieraj moduły, przekonaj się jak bardzo uproszczono rozliczanie delegacji oraz tworzenie grafików czy ewidencję czasu pracy. System wyręczy pracowników w wielu codziennych czynnościach wykorzystując odpowiednio zaoszczędzony czas, co przełoży się na wyniki w pracy.

Potrzebujesz dedykowanych rozwiązań? - Stworzymy je dla Ciebie.

Wystarczy się skontaktować i przedstawić zapotrzebowanie, zaprojektujemy rozwiązanie i pokażemy jak Firma może dodatkowo na nim zarobić.


3. Abonament i płatności