Jeden system - wiele modułów

Wszystkie moduły uzupełniają się i mają za zadanie usprawnić pracę w każdej firmie. Offigo składa się z 6 modułów: struktura i pracownicy, administracja, formularze, urlopy, delegacje, inwestycje odtworzeniowe. Przetestuj system przez 30 dni z pełną funkcjonalnością wszystkich modułów. Po tym okresie możesz wybrać, czy chcesz cały pakiet czy może są konkretne moduły, które odpowiadają twoim potrzebom. Niezależnie, jakie moduły wybierzesz moduł struktura firmy i pracownicy otrzymasz za darmo.


Tworzenie grafików oraz planowanie urlopów

Czy zdarzyło się kiedykolwiek w Twojej firmie, że brakowało osób w pracy, ponieważ kilka osób z działu było jednocześnie na urlopie? Pamiętasz jak ciężko było pogodzić swoją pracę z zastępstwem innych osób? Planowanie urlopów, ustalanie limitów obsady na działach, wyznaczanie zastępstw to funkcjonalności, które zapewnią właściwą płynność pracy. Są to kluczowe działania dla wyeliminowania przestojów w pracy, spowodowanych brakiem osób decyzyjnych bądź niewystarczającą obsadą na stanowiskach.

Gratis!

Struktura organizacyjna

Moduł struktura firmy i pracownicy otrzymasz zawsze za darmo niezależnie, jakie moduły wybierzesz. Dzięki nim stworzysz własną strukturę firmy oraz rozbudowane karty pracowników, co znacznie poprawia komunikację.


Planowanie inwestycji odtworzeniowych

Zarządzanie majątkiem firmy, planowanie modernizacji sprzętu, czy też wiedza, jaki sprzęt firmowy jest w posiadaniu każdego z pracowników. Wiedza ta pozwala rozważnie inwestować w nowy sprzęt, czy też modernizować już posiadany. Wydatki można rozłożyć w czasie, aby uniknąć ich kumulacji, często również okazuje się, że nie trzeba dokonywać zakupu np. nowego laptopa, bo jest niewykorzystywana wolna sztuka.

Prowadzenie dokumentacji

biurowej nigdy nie było takie proste, wszystkie umowy i formularze są posegregowane i zawsze dostępne. Tworzenie nowych umów dzięki dynamicznie wypełniającym się formularzom zajmuje tylko kilka minut. Dzięki przypomnieniom wszystkie deklaracje złożysz w terminie, masz również pod kontrolą daty wygaśnięcia wszystkich umów. Każdy formularz można duplikować i na jego podstawie tworzyć nowe co pozwoli zaoszczędzić cenny czas.


Rozbudowana ścieżka akceptacji

Rozbudowana ścieżka akceptacji oraz przypisywanie różnych ról pracownikom daje pewność, że dokumenty trafią tylko do właściwej osoby czy osób. Ścieżki możemy dowolnie tworzyć i przypisywać  dla dowolnego dokumentu czy procesu w systemie. To rozwiązanie zdecydowanie przyspiesza przepływ kontrolowanej informacji, obieg dokumentów oraz daje możliwość monitorowania ile czasu trwał poszczególny etap akceptacji.

Rozliczanie delegacji w kilka minut

Offigo to najbardziej intuicyjny i rozbudowany system delegacji, który w kilka minut rozliczy każdą delegację. Możliwość zapamiętania tras, przyporządkowania pojazdu pracownikowi, czy rezerwacji hoteli to tylko część udogodnień, jakie pomagają w rozliczaniu delegacji. System sam wylicza należne diety i ryczałty, umożliwia zgodne z ustawą dodawanie rachunków w podróżach zagranicznych, wyręcza w wszystkich obliczeniach. Każdy pracownik może sam rozliczać delegacje i przesłać je do akceptacji, w każdym miejscu na świecie gdzie ma dostęp do internetu, co bardzo upraszcza cały proces rozliczania oraz zapewnia ich systematyczność i terminowość. Pełna kontrola nad obszarem poleceń wyjazdów służbowych, zaowocuje w dalszym etapie zmniejszeniem kosztów firmy poprzez wyeliminowanie pomyłek i szkodliwego działania pracowników, które jest często niezamierzone, a jednak się zdarza.